ZOSTAŁA OPUBLIKOWANA LISTA WYBRANYCH ELEKTORÓW

Uczelniana Komisja Wyborcza informuje, że wybrani zostali członkowie Kolegium Elektorów na kadencję 2024-2028 w grupach pracowników oraz w grupie doktorantów Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Jednocześnie UKW informuje, że w grupie pozostałych nauczycieli akademickich w Wydziale Lekarsko-Stomatologicznym dwóch ostatnich z listy kandydatów ma taką samą liczbę głosów. Z uwagi na powyższe w dniu 28 marca 2024 r. odbędą się wybory uzupełniające w ww. grupie pracowników Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego.

Dostęp do listy elektorów jest możliwy po wejściu w zakładkę "Wyniki wyborów na elektorów" i zalogowaniu się kontem pracowniczym.