Zebranie wyborcze 15 kwietnia 2024 r

Uczelniana Komisja Wyborcza informuje, że w zebraniu wyborczym w poniedziałek 15.04.2024, które odbędzie się w Auli B Centrum Dydaktycznego WUM od godz. 14.00 weźmie udział Kandydatka na Rektora, Prof. dr hab. Agnieszka Cudnoch-Jędrzejewska. Kandydat na Rektora, Jego Magnificencja, Prof. dr hab. Zbigniew Gaciong nie weźmie udziału w zebraniu.

Zgodnie z ordynacją wyborczą Kandydatka przedstawi przebieg swojej pracy zawodowej i społecznej oraz program działania po objęciu funkcji. Odpowie na pytania nadesłane elektronicznie do UKW w przewidzianym wcześniej terminie, a także na wylosowane pytania z sali zadane na piśmie podczas trwania spotkania, które będą zebrane przed rozpoczęciem tego punktu programu zebrania.
Zakończenie zebrania przewidziane jest na godzinę 15.30.
Uczelniana Komisja Wyborcza serdecznie zaprasza na spotkanie wyborcze.

Zakończenie zebrania przewidziane jest na godzinę 15.30.
Uczelniana Komisja Wyborcza serdecznie zaprasza na spotkanie wyborcze.

Zgodnie z uprzednio zaakceptowanym przez Kandydatów na Rektora programem zebrania wyborczego, Pani Profesor Agnieszka Cudnoch- Jędrzejewska odpowie na 6 wylosowanych podczas zebrania pytań, spośród tych, które zostały formalnie poprawnie nadesłane na skrzynkę pocztowa – wybory@wum.edu.pl do dnia 10.04. do godz. 15,00.
Ponadto Kandydatka odpowie na 6 wylosowanych pytań z sali, zadanych na piśmie podczas trwania spotkania.